DANIŞMANLIK HİZMETİ

Organik gübre üretim tesisleri konusunda bilgi birikimine, gerekli mühendislik alt yapisina ve arazi uygulamalarinda bulunma sansina sahip olan kisilerin sayisi yok denecek kadar azdir.

Bu sebeple “Organik Gübre Üretim Tesisi” kurmak isteyen organikçi dostlarimiz için Temmuz 2010 tarihinden itibaren danismanlik hizmeti de vermeye baslamis bulunmaktayiz.

Ister arastirma safhasinda, ister proje asamasinda ,ister tesis üretim asamasinda ve isterse de üretimin pazarinin olusmasi noktasinda ihtiyaç duyulacak danismanlik hizmetini karsilikli sözlesmeye dayali olarak yapmaya hazir oldugumuzu belirtmekteyiz.

Bunların dışında yıllarca üst düzey yöneticilik yapmış Makine Mühendisi olarak gerek yönetim ve organizasyon anlamında gerekse kriz yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyim.

İletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

HEDEFİMİZ ORGANİK DÜNYAYA HİZMETTİR. BU SEBEPLE BİZDEN ALMAYACAĞINIZ KOMPLE TESİSLERİ BİLE BİZE KONTROL ETTİREBİLİRSİNİZ.  BÖYLELİKLE ALACAĞINIZ TESİSLERİ DENETLETMİŞ OLURSUNUZ. TESİSİNİZ MODERN BİR HURDA TESİS OLMAKTAN KURTULUR.